قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / پوشک فله / خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای

خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای

خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای از سایت ها و فروشگاهای اینترنتی معتبر یکی از راه های خرید پوشک فله ایی با کیفیت می باشد.
کودکان به همان اندازه به پوشک بچه نیاز دارند که به عشق ، غذا و گرما نیاز دارند .
بسیاری از مردم در هنگام صحبت با یک دیگر از بهتر بودن حذف پوشک استفاده می کنند. اما استفاده از روش سنتی با توجه به کسترش بیماری های پوستی و قارچی یم روش بسیار پر خطر می باشد.

خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای

نظرات در باره پوشک

در مورد استفاده از پوشک نظرات متفاوتی وجود دارد . افراد مسن تر فکر می‌کنند که مادران از آن برای راحتی خود استفاده می‌کنند و از مشکلات تمیز کردن و شستن مکرر پرهیز می‌کنند . اما نمی دانند که روش سنتی پوشک موجب خارش و بیماری پوستی می شود. و استفاده بیش از حد آن یک عمل سالم است .

خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای

ساختار پوشک

پوشک های پارچه ایی و پوشک یک‌بار مصرف در بازار و جود دارند . پوشک های پارچه ایی معمولا ً آن‌هایی هستند که نرم و قابل‌استفاده مجدد هستند . شما می‌توانید آن‌ها را بشویید ، خشک و استفاده مجدد کنید .
با این حال ، پوشک های یک‌بار مصرف از مواد مختلف ساخته می‌شوند که به شرح زیر هستند .

این یک پلیمر مورد استفاده در پوشک است و جاذب است . برای اطمینان از اینکه مستقیما ً در تماس با پوست نوزاد نیست ، این پلیمر در هسته پوشک قرار داده می‌شود و با لایه‌های دیگر مواد بسته‌بندی می‌شود .

برخی از پوشک شاخص‌های رطوبت دارند . رنگ هایی در این شاخص‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند . آن‌ها همچنین به عنوان بخشی از الگوهای رنگی خارج از پوشک و سر آستین‌ها استفاده می‌شوند . و هنگامی که نیاز باشد با تغیر رنگ به ما اطلاع می دهند وقت و هنگام تغییر پوشک فرا رسیده است.
گاهی در پوشک برای جلوگیری از بوی بد از رنگ دانه هایی استفاده می‌شوند . با این حال ، این رایحه‌های ترکیبات آلی فرار تشکیل شده اند و با خیس شدن این مواد را منتشر می‌کنند که برای کودک مضر نیستند .

خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای

خرید اینترنتی پوشک نوزاد فله ای

برخی از کارخانه ها در کشور و جود دارند که این محصولات را به صورت فله ایی تولید می کنند.و روانه بازار می کنند این محصولات که از کیفیت بالا و مطلوبی برخوردار هستند را می توان از بسیار از مراکز تهییه نمود.
برخی از مراکز عبارت اند از:

  • فروشگاه های زنجیره ایی
  • هایپر مارکت ها
  • سایت ها
  • مراکز لوازم ارایشی بهداشتی

بهترین روش تهیه این محصولات از سایت ها و فروشگاههای اینترنتی می باشد چرا که در روش دست دلالان کوتاه و قیمت بسیار کمتر و پایین تر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پوشک فله

لیست قیمت پوشک فله ایرانی

شما میتوانید از سایت های مختلف، لیست قیمت پوشک فله ایرانی را در بیاورید. واردات …

قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی