قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / شیکاراد / شرکت دستمال کاغذی آرنیکا در قم

شرکت دستمال کاغذی آرنیکا در قم

دستمال کاغذی آرنیکا چند وقتی است که در بازار کمتر موجود است ولی به لطف اینترنت می توانید به صورت مستقیم از شرکت دستمال کاغذی آرنیکا در قم خرید خاوری داشته باشید و از چگونگی تهیه تیشوی آن مطلع شوید.

دستمال کاغذی آرنیکا

شرکت دستمال کاغذی آرنیکا

شرکت شکوفه ماه گل قم که در شهرک صنعتی شکوهیه واقع شده است تولید کننده انواع دستمال کاغذی آرنیکا است. تنوع محصولات این برند بسیار خوب است و نیاز های متفاوتی را پوشش می دهد. از جمله

  • دستمال کاغذی اقتصادی
  • دستمال کاغذی ۱۰۰ و ۲۰۰ و ۳۰۰ برگ
  • دستمال کاغذی دلسی ۲ رول و ۴ رول و ۹ رول
  • دستمال کاغذی حوله ای ۲ رول
  • دستمال جیبی

دستمال کاغذی آرنیکا

خلاقیت این شرکت در تولید جعبه های دستمال کاغذی باعث شگفتی است. طرح های بسیار متنوع و زیبا می تواند به جلب مشتری و افزایش فروش بینجامد. طرح ها شامل گل گلی تا خرس  و ماشین است و سلیقه های مختلفی را شامل می شود. این شرکت با توجه به نمایشگاه های مختلفی که وجود دارد می تواند با شرکت در آن ها ظرفیت ها و توانایی های خود را نشان دهد.

دستمال کاغذی آرنیکا

خرید دستمال کاغذی آرنیکا

با توجه به این که دستمال کاغذی آرنیکا آن چنان ساختار نمایندگی قوی در ایران ندارد می توان به هر مقصدی در ایران بار را به صورت مستقیم فرستاد و از کارخانه خرید کرد. از آن جا که شرکت های دستمال کاغذی قم در تمام کشور معروف و مشهور به جنس ارزان هستند خیلی راحت می توانید تمام بازار را قبضه کنید و در اختیار خود بگیرید. چون متاسفانه روز به روز اوضاع اقتصادی مردم ضعیف تر می شود و خرید دستمال کاغذی ارزان را بیشتر می پسندند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com
قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی