قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / دستمال کاغذی مرحبا / قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا از کارخانه

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا از کارخانه

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا در محل کارخانه خیلی پایین تر از بازار تهران است. به همین دلیل است که عمده فروش ها همگی تلاش می کنند تا از این فرصت استفاده کند و در خریدهای با حجم بالا تخفیف های خوبی بگیرند.

کیفیت دستمال کاغذی مرحبا

این دستمال کاغذی از تیشوی ایرانی لطیف کرج و یا جم ساخته می شود و از این رو کیفیت خیلی بالایی که مشابه تنو یا پاپیا باشد ندارد. اما با این حال مزیت رقابتی آن در قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا است که باعث شده یکی از برندهای پرمصرف در کل ایران باشد. از دلایل دیگری که به معروف شدن آن کمک کرده تبلیغات خوب و مناسب آن است.

امروزه کمتر جنسی وجود دارد که بدون تبلیغات به فروش برسد و شرکت های بزرگ همگی تلاش می کنند افراد یک جامعه را از تولیدات خوب و مرغوب خود باخبر کنند تا بتوانند شناخته و برند شوند. به خصوص در حال حاضر که بازار راکد می باشد نیاز به تبلیغات بیشتر احساس می شود.

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

دستمال کاغذی مرحبا معمولا برای این که تخفیف خوبی بدهد حتما باید به شکل خاوری خرید کنید. در صورتی که حجم خرید پایین تر باشد آن چنان تخفیف زیادی دست مشتری را نمی گیرد. در صورت خرید به شکل نقدی باز هم درصد تخفیف قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا بیشتر می شود.

همچنین در صورتی که خرید شما بالای یک میلیارد تومان در یک سه ماهه باشد تخفیف بسیار عالی ۳ درصد بیشتر اعمال می شود که فوق العاده است. این مورد برای شهرهای مرزی و شهرهایی که محصولات ارزان مصرف می کنند یک آفر بسیار استثنایی و خوب است.

قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستمال کاغذی مرحبا

مرکز فروش دستمال کاغذی مرحبا

از بین مراکز فروش و عرضه دستمال کاغذی مرحبا و انواع مختلف آن کدام یک …

قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی