قیمت خرید و فروش پوشک
خانه / پوشک مولفیکس / پخش عمده پوشک مولفیکس با تخفیف ویژه

پخش عمده پوشک مولفیکس با تخفیف ویژه

پخش عمده پوشک مولفیکس در بازار سلولزی با تخفیف ویژه برای مشتریان شهرستان انجام می شود. به دنبال نوسانات دلار و ارز در ماه های گذشته بسیاری  از مردم انواع مختلفی از برند های پوشک را در خانه های خود انبار کرده اند و اکنون به بازار عرضه می کنند که فرصت خوبی برای خرید فراهم می کند.

تخفیف برای خرید پوشک

خرید پوشک مولفیکس از عمده فروش ها و پخش کننده های بزرگ تخفیف خیلی خوبی برای مغازه دار دارد. در حال حاضر که دلار حدود ۱۱ هزار تومان ثابت شده یک خاور پوشک حدودا ۶۰ میلیون تومان می شود. این مقدار سرمایه گذاری برای راه اندازی یک کسب و کار پخش پوشک عاقلانه به نظر می رسد. البته برخی از مردم هنوز به دنبال ارزان تر شدن اجناس هستند ولی با توجه به شواهد و قرائن قیمت پوشک تا سال آینده تغییری نخواهد کرد.

پخش عمده پوشک مولفیکس

پخش عمده پوشک مولفیکس در بازار

پوشک هایی که در ماه های گذشته در خانه های مردم انبار شده بود هم اکنون آماده پخش عمده پوشک مولفیکس است. این بازار در ماه های گذشته بسیار آشفته بود و قیمت ها لحظه به لحظه بالاتر می رفت. به همین دلیل بسیاری از مغازه داران از ترس این که محصولات سلولزی گران تر نشود خرید های سنگینی در قیمت های بالا انجام داده اند. فروش عمده پوشک بچه به تمام نقاط کشور از تهران انجام می شود.

پخش عمده پوشک مولفیکس

متاسفانه بسیاری از این افراد به دنبال ارزان شدن پوشک با ضرر سنگینی مواجه هستند. بیشتر آن ها از گران شدن پوشک ناامید شده اند و می خواهند از این بازار خارج شوند. از آن جایی که پخش عمده پوشک مولفیکس در بازار صاحب جمع تهران و ولیعصر کرج انجام می شود بهتر است از این مناطق سراغ بزرگان بازار را بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با مدیر فروش تجارت سلولزی آسوده در ارتباط باشید:
اسدالله محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126521097
پست الکترونیکی: ad.mohammadi10@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پوشک مولفیکس فله ای

فروش پوشک مولفیکس فله ای

پوشک مولفیکس فله ای از فروش بسیار عالی و بالایی برخوردار بوده و به دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت انواع پوشک و دستمال کاغذی