حراج دستمال کاغذی تنو 300 برگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستمال کاغذی تنو 300 برگحراج کلی دستمال کاغذی
دستمال کاغذی تنو 300 برگ

دستمال کاغذی تنو 300 برگ را می توان پرمصرف ترین محصول در بین تمام کالاهای شرکت پارس حیات زنجان نام برد. حراج دستمال کاغذی به صورت بارگیری مستقیم از کارخانه و سپس ارسال به مقصد مشتری تنها در ماه آینده صورت می گیرد و حتما لازم است به صورت تلفنی سفارشات خود را ثبت کنید.

دستمال کاغذی تنو 300 برگ

دستمال کاغذی تنو 300 برگ

در گذشته در بین مردم تنها استفاده از دستمال های قدیمی رواج داشت. این دستمال ها بارها استفاده می شدند و بعد شسته می شدند و مجددا مورد استفاده قرار می گرفتند. بعد از اختراع دستمال کاغذی که نوعی دستمال یک بار مصرف بود رویکرد مردم به کلی تغییر کرد. از آن جا که برای پاکیزگی و بهداشت شخصی هر فردی استفاده از محصولات بهداشتی ضروری است شرکت پارس حیات هم اقدام به تولید این گونه محصولات کرده است.

دستمال کاغذی تنو 300 برگ بسیار نرم طراحی شده  و کاملا سفید است. طبق گفته آزمایشگاه های معتبر تیشوی آن ایرانی نیست و از خارج از کشور تهیه می شود و مناسب تر است.

دستمال کاغذی تنو 300 برگ قیمت دستمال کاغذی تنو

دستمال کاغذی تنو 300 برگ دستمال کاغذی تنو 300 برگ

حراج کلی دستمال کاغذی

معمولا وقتی که تاریخ مصرف یک کالا رو به تمام شدن است شرکت ها مجبور هستند که با قیمت های خیلی ارزان تری دستمال کاغذی را حراج کنند. پس بهتر است اگر می خواهید یک دستمال کاغذی باکیفیت و ارزان دریافت کنید حتما یکی از گزینه هایتان دستمال کاغذی تنو 300 برگ باشد. بعضی از عمده فروشی های دستمال کاغذی برای کاهش هزینه هاشان این کار را می کنند.

دستمال کاغذی تنو 300 برگ

البته عیب این کار این است که اگر در مدت محدودی که تا تاریخ انقضا محصول فرصت دارید نتوانید آن ها را به فروش برسانید کارتان سخت تر خواهد شد. البته شرکت آن ها را مرجوع می کند اما با قیمت خیلی پایین تر چون این دستمال کاغذی تاریخ مصرف گذشته باید دوباره پودر شود و به چرخه باز گردد.

Call Now Buttonتماس بگیرید